آرمان زنگنه: رسیدن به تیم ملی برایم افتخار است

آرمان زنگنه: رسیدن به تیم ملی برایم افتخار است
کد خبر: ۱۵۷۶۵۸۵/۱

زمان: ۰۸:۲۵  
۱۳۹۷/۰۹/۲۵

بازدید: ۳,۱۲۸

آرمان زنگنه: رسیدن به تیم ملی برایم افتخار است

بازیکن پست چهار تیم بسکتبال شیمیدر با اشاره به شرایط خوب این تیم در لیگ برتر گفت: تمام تلاشم این است که به تیم ملی برسم و امیدوارم تلاشم نتیجه دهد.

به گزارش “ورزش سه” ، آرمان زنگنه در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت تیم شیمیدر اظهار کرد: امسال تیم خیلی خوبی بسته شده که بازیکنان جوان و چند بازیکن با تجربه کنار هم جمع شده اند و با شرایطی مناسب لیگ را شروع کرده‌ایم. این که تیم میانگین سنی پایینی دارد باعث شده که خیلی خوب کنار هم جمع شویم و کارمان را پیش ببریم.

 

بازیکن تیم بسکتبال شیمیدر درباره شکست برابر پتروشیمی بیان کرد: در این مسابقه بازی را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم از حریف پیش بیفتیم. همانطور که می‌دانید رقابت برابر حریفی با تجربه مثل پتروشیمی نیاز به تمرکزی بالا و هوشیاری کامل دارد و اولین اشتباه باعث می شود که به سختی تنبیه شویم. به نظرم همین اتفاق هم افتاد و همان زمانی که نتوانستیم به خوبی کار را پیش ببریم به مشکل خوردیم و پتروشیمی کار خودش را کرد.

 

ملی‌پوش تیم شیمیدر ادامه داد: رقابت در کوارتر چهارم خیلی نزدیک شد و ما واقعا تلاش کردیم که اختلاف را جبران کنیم و همین مساله انرژی زیادی از ما گرفت. به همین دلیل در وقت اضافه نتوانستیم آنطور که باید رقابت کنیم و باختیم اما در مجموع معتقدم عملکرد بسیار خوبی برابر پتروشیمی داشتیم و باید برای ادامه راه نقاط ضعفمان را از بین ببریم.

 

بازیکن پست چهار تیم شیمیدر درباره شرایط این فصل از لیگ برتر نیز بیان کرد: به نظرم در این فصل تیم ما و تیم‌های پتروشیمی، نفت آبادان و شهرداری گرگان شرایط بسیار خوبی دارند اما نباید اینطور گفت که باقی تیم‌ها پایین‌تر هستند. در همین هفته پگاه برابر نفت آبادان خیلی خوب بوده که نشان می‌دهد هر تیمی در رقابت با حریفش به دنبال کسب بهترین نتیجه است. شاید روی کاغذ تفاوت‌هایی بین تیم‌ها باشد اما وقتی مسابقه شروع می‌شود همه به دنبال برد هستند.

 

زنگنه افزود: شیمیدر نیز هنوز در ابتدای راه است و باید خیلی بیشتر تلاش کنیم. نقاط ضعفی داریم که باید از بین ببریم و بهتر شویم. با توجه به اینکه تیم ما جوان است قطعا نیاز به تلاش بیشتری داریم که اسیر بی‌تجربگی یا کم تجربگی نشویم و بتوانیم در ادامه مسابقات بهترین نتیجه را کسب کنیم.

 

او که همانند فصل گذشته امسال نیز جزو بازیکنان موثر لیگ است درباره وضعیت خود نیز گفت: بعد از پایان فصل قبل من تمرین‌هایم را ادامه دادم. تابستان خوبی داشتم و به خوبی بدنسازی‌هایم را انجام دادم. پس از پیوستن به شیمیدر نیز تمرین‌های بسکتبال را با قدرت انجام دادیم و شرایطم خیلی بهتر شد. در این مدت که لیگ هم برای بازی‌های ملی تعطیل بود آقای اسلامی فشار تمرینی را زیاد کرد و به نظرم وضعیت بهتری هم دارم.

 

او در پاسخ به این سوال که انگیزه زیادش از کجا نشات می‌گیرد؟ تصریح کرد: من هیچ وقت چیزی را راحت بدست نیاوردم. همیشه شرایط طوری پیش آمده که باید راه سخت‌تر را می‌رفتم و در این مسیر نیز هیچ وقت انگیزه من کم نشد. سه بار زانویم را عمل کردم و به شرایط قبلی‌ام برگشتم. در این مدت خیلی‌ها از من حمایت کردند و خیلی‌ها هم فکر می‌کردند بسکتبالم تمام شده و کنارم نماندند اما من با انگیزه‌تر از همیشه کارم را انجام دادم.

 

زنگنه افزود: من یاد گرفتم که تلاش کنم و در این مدت خانواده و همسرم واقعا حمایت خوبی از من داشتند و باعث شدند تمرکزم را حفظ کنم. لطف خدا هم شاملم شد و توانستم با شرایط خوبی برگردم. سال قبل هم با اینکه با نفت نتیجه دلخواهمان را کسب نکردیم اما از عملکرد خودم راضی هستم و امیدوارم امسال نیز تا انتها خوب پیش برود.

 

او که سابقه بازی در جام جهانی ۲۰۱۴ را دارد در پاسخ به این سوال که می‌تواند جام جهانی بعدی‌اش را نیز تجربه کند؟ گفت: بازی کردن برای تیم ملی کشورم همیشه برای من افتخار بوده و هست. تمام تلاشم را برای رسیدن به پیراهن ملی می‌کنم و امیدوارم تلاشم نتیجه بدهد.

 

بازیکن تیم بسکتبال شیمیدر درباره بازیکن خارجی تیمشان نیز بیان کرد: واورلی آستین یک بازیکن جوان است و در زمین به دنبال این است که موثر باشد. به نظرم با حضور او ترکیب ما کامل شد و در دیدار برابر پتروشیمی نیز نشان داد که می‌تواند به تیم کمک کند. در پست او بازیکنان خوبی مثل محمد ترابی، محمد یوسف‌وند و کیوان ریاعی را نیز داریم که این نفرات کنار هم می‌توانند به تیم کمک زیادی کنند.

 

تیم ملی بسکتبال
بسکتبال

دیدگاه کاربران

 

امتیاز بدهید
دیدگاه‌ها ۰

*
*

14 − هفت =