آرمین هادی‌پور به نشان برنز دست یافت

آرمین هادی‌پور به نشان برنز دست یافت
کد خبر: ۱۵۷۶۵۹۱/۱

زمان: ۰۹:۱۹  
۱۳۹۷/۰۹/۲۵

بازدید: ۲,۲۴۵

مسابقات تکواندو گرنداِسلم؛

آرمین هادی‌پور به نشان برنز دست یافت

نماینده تکواندو کشورمان با برتری در دیدار رده‌بندی مسابقات تکواندو گرنداسلم به نشان برنز دست یافت.

به گزارش “ورزش سه” به نقل از تسنیم ، پنجمین و آخرین روز از  دومین دوره مسابقات گرنداِسلم تکواندو از صبح امروز یکشنبه ۲۵ آذرماه با برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال چهار وزن المپیکی مردان و زنان برگزار شد.

 

در دیدار رده‌بندی وزن اول المپیک، آرمین هادی‌پور به مصاف «تای هون کیم» نفر نخست رنکینگ المپیک، قهرمان جهان در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ و دارنده نشان طلای بازی‌های آسیایی از کره‌جنوبی رفت و با نتیجه ۳ بر ۲( راند اول : ۳ بر یک کره‌جنوبی، راند دو: ۶ بر ۳ کره‌جنوبی، راند سه: ۱۵ بر ۸ هادی‌پور، راند چهارم: یک بر صفر هادی‌پور و راند پنج: ۷ بر ۳ هادی‌پور)به برتری دست یافت تا نشان برنز این رقابت‌ها را کسب کند.

 

هادی‌پور در این مسابقات پس از استراحت در دور نخست، با «ساوکویهاری رامنارونگ» از تایلند مبارزه کرد که با نتیجه ۲ بر صفر (راند یک: ۲۱ بر ۷ آرمین، راند دو: ۱۳ بر یک آرمین) به برتری دست یافته بود. او در دیدار نیمه‌نهایی به مصاف «جون جانگ» از کره‌جنوبی رفت و  ۲ بر صفر( راند اول: ۳۳-۳، راند دو ۸ بر ۶ به سود تکواندوکار کره‌ای و راند سوم ۴ بر ۳ به سود تکواندوکار کره‌ای) مغلوب حریف خود شد تا از راهیابی به دیدار نهایی بازبماند.

هدایت تکواندوکاران اعزامی برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی است. 

به قهرمان این رقابت‌ها ۷۰ هزار دلار (۴۹ هزار دلار برای بازیکن و ۲۱ هزار برای مربی)، نایب قهرمان ۲۰ هزار دلار (۱۴ هزار برای بازیکن و ۶ هزار برای مربی) و نفر سوم ۵ هزار دلار (۳۵۰۰ دلار برای بازیکن و ۱۵۰۰ دلار مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.

 

 

آرمین هادی پور
تکواندو

دیدگاه کاربران

 

امتیاز بدهید
دیدگاه‌ها ۰

*
*

هفده + چهار =