آشوری با وجود شایعات به اتاق مدیریت رفت/ معارفه سرپرست جدید کاراته در حضور فرجی(عکس)

آشوری با وجود شایعات به اتاق مدیریت رفت/ معارفه سرپرست جدید کاراته در حضور فرجی(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، محمدصادق فرجی که حدود ۲ سال بعد از ریاست در فدراسیون کاراته به دلیل بازنشستگی از سمت خود کنار رفت، امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید حاضر شد.

محسن آشوری که چند سالی است به عنوان دبیر فدراسیون فعالیت می کند، در حالی به عنوان سرپرست جدید کار خود را آغاز کرد که برخی شایعات از رد صلاحیت او توسط برخی نهادها حکایت داشتند.

جالب اینکه این مراسم در محل فدراسیون دوومیدانی برگزار شد؛ در حالی که شروین اسبقیان به عنوان نماینده وزارت ورزش در جلسه حاضر بود.

 

در این مراسم اسبقیان، مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، گفت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغ رئیس جمهور به تمامی دستگاههای اجرایی در مورد منع قانون به کارگیری بازنشستگان مکلف به اجرای قانون در فدراسیون های ورزشی شدیم. علیرغم نیاز ورزش به مدیریت محمدصادق فرجی، برای احترام به قانون ایشان از ریاست فدراسیون کاراته کنار رفتند.

وی ادامه داد: به عنوان نماینده وزارت ورزش از محمدصادق فرجی و تلاشهایی که در این مدت انجام دادند و نیز موفقیت‌هایی که حاصل شد، تشکر و قدردانی می کنم. البته تمام اتفاقات خوب با همکاری نایب رئیس، دبیر ، مجموعه مربیان و مدیران زحمتکش کاراته رقم خورد. همانطور که شاهد بودیم در بازیهای آسیایی هر ۸ کاراته کا ۸ مدال کسب کردند و در رقابتهای جهانی هم عنوان نایب قهرمانی بدست آمد که همه نشان از برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت خوب می دهد که کارشناسان وزارت ورزش به صورت عملیاتی این نتایج را مورد بررسی قرار دادند. همه ما قدردان و سپاسگذار خدمات محمدصادق فرجی هستیم و مطمئن باشید ورزش کشور از تلاشهای ایشان بی بهره نخواهد بود و همانگونه که شاهد هستید دکتر صالحی امیری بلافاصله حکمی را برای ایشان صادر کردند.

 

محمدصادق فرجی نیز در این مراسم گفت: با حضور همه بزرگواران آرامش، همدلی و همنوایی خوبی حاکم شده که این به عزم جامعه کاراته بازمی گردد و وظیفه خودم می دانم از مجموعه وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و همکارانم در فدراسیون کاراته تشکر کنم. انتخاب محسن آشوری به عنوان سرپرست فدراسیون کاراته انتخاب خوب و مناسبی بود تا قطار کاراته به حرکتش ادامه دهد.

محسن آشوری، سرپرست فدراسیون کاراته هم گفت: امیدوارم در این مدت کوتاه حضورم در فدراسیون کاراته بتوانم برنامه های خوب دوست عزیزم محمدصادق فرجی را اجرا کنم و وارث خوبی برای ایشان باشم.امیدوارم زمینه خوبی فراهم شود تا با ظرفیت خوبی که در کاراته وجود دارد و با همسویی و همگرایی با مسئولان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و همکاری صمیمانه تمامی پیشکسوتان و اساتید در المپیک ۲۰۲۰ موفق ظاهر شویم.

[kkstarratings]

دیدگاه‌ها ۰