حمایت از طرح‌های پژوهشی به بیش از ۴۲ میلیارد تومان رسیده است/ با فضا‌های منفعل برخورد می‌کنیم

حمایت از طرح‌های پژوهشی به بیش از ۴۲ میلیارد تومان رسیده است/ با فضا‌های منفعل برخورد می‌کنیم
معاون پژوهشی وزارت علوم: حمایت از طرح‌های پژوهشی به بیش از ۴۲ میلیارد تومان رسیده است/ با فضا‌های منفعل برخورد می‌کنیم برومند گفت: بستر حمایتی از طرح‌های پژوهشی و فناورانه از ۹ میلیارد تومان به بیش از ۴۲ میلیارد تومان رسیده است. به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود برومند معاون پژوهشی وزارت علوم در نشست کرسی حمایت از پژوهشگران و فناوران که ظهر امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد با اشاره به کسب و کار علوم  انسانی اظهار کرد: اکنون کسب و کار علوم انسانی در تمام حوزه‌ها توسعه یافته است و در هر کجا که فضای منفعل وجود داشته باشد با آن برخورد خواهیم کرد.
وی با اشاره به منابع صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این منابع را به سمت واحد‌های فناور سوق داده‌ایم و در سال ۹۱ حدود ۹ میلیارد تومان از شرکت‌ها پشتیبانی به عمل آمد و امسال این مبلغ به ۴۲٫۷ میلیارد تومان رسیده است.
برومند با اشاره به حضور دانشگاه‌ها و مراکز رشد بیان کرد: اکنون دانشگاه‌ها وارد حوزه فناوری شده‌اند اما موضوع فقط حضور در مراکز رشد نیست بلکه حمایت از آنها هم مهم است و برای فعال شدن برنامه‌های پژوهشی اکنون مکانیزم‌های مختلفی بوجود آمده‌اند.
انتهای پیام/
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از واحد‌های فناور 


امتیاز بدهید
دیدگاه‌ها ۰

*
*

هشت − 3 =