سه شنبه؛ مهلت نهایی ثبت نام عتبات دانشگاهیان

سه شنبه؛ مهلت نهایی ثبت نام عتبات دانشگاهیان
زارع مطرح کرد؛ سه شنبه؛ مهلت نهایی ثبت نام عتبات دانشگاهیان معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: دانشگاهیان تا روز سه‌شنبه ۲۷ آذر، برای نهایی کردن ثبت‌نام بیستمین دوره عتبات مهلت دارند. محمد زارع  معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در ثبت نام بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان بیش از ۵۲ هزار نفر از دانشگاهیان کشور برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام کردند که قرعه کشی آن، هفته گذشته انجام و تعدادی به عنوان زائر اصلی یا ذخیره معرفی شدند.
وی ادامه داد: زائران اصلی و ذخیره باید ثبت نام خود را تا سه شنبه ۲۷ آذر ماه در سایت لبیک نهایی و مدارک را یک ماه قبل از اعزام تحویل ستاد عتبات دهند.
معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در خصوص نحوه اعزام زائرین ذخیره عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: در صورت انصراف زائرین اصلی در مهلت داده شده، دانشجویان ذخیره‌ به عتبات اعزام می شوند و در صورتی که امکان اعزام در تاریخ‌هایی که خودشان انتخاب کرده اند نباشد، سعی می‌شود در تاریخ‌های دیگر اعزام شوند.
زارع بیان کرد: زائرین ذخیره پس از نهایی کردن ثبت نام و تحویل مدارک می‌توانند مانند زائرین اصلی برای دریافت وام به بانک عامل مراجعه و اقدام کنند.
وی  بیان کرد: دانشجویان پسر که از معافیت تحصیلی استفاده می‌نمایند، اعم از اینکه قبلا گذرنامه داشته یا نداشته اند؛ می‌بایست فرم تعهد نامه مجوز خروج (در دفترچه راهنما) را تکمیل نموده و در اسرع وقت در تهران به ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و در مراکز استان‌ها به آدرس نمایندگان عمره وعتبات دانشگاهیان در استان محل تحصیل خود تحویل دهند.
انتهای پیام/
آخرین مهلت ثبت نام عتبات دانشگاهیان


امتیاز بدهید
دیدگاه‌ها ۰

*
*

یک + 14 =