محمدی: کشتی از این بلاتکلیفی ضرر خواهد کرد

محمدی: کشتی از این بلاتکلیفی ضرر خواهد کرد
کد خبر: ۱۵۷۶۶۱۷/۴۴

زمان: ۱۰:۵۸  
۱۳۹۷/۰۹/۲۵

بازدید: ۲,۳۳۶

دستمان برای موفقیت در المپیک توکیو بسته است

محمدی: کشتی از این بلاتکلیفی ضرر خواهد کرد

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: معتقدم هرچه زودتر باید تکلیف مدیریت فدراسیون کشتی مشخص شود تا بتوان برنامه ریزی بلند مدت داشت.

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کار خود را برای رقابت های سال جدید میلادی استارت زده اند، هنوز این فدراسیون در بلاتکلیفی قرار دارد. برخی معتقدند باید هر چه سریعتر انتخابات برگزار شود تا رییس جدید برای همکاری با کادرفنی تیم های ملی دستش بازتر باشد.

بعد از محمد بنا که گفته بود شاید رییس بعدی اصلا نخواهد با او کار کند، حالا سرمربی تیم ملی کشتی آزاد هم روی برگزاری هر چه سریعتر انتخابات تاکید کرده است.

غلامرضا محمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمتر از ۲۰ ماه تا آغاز رقابت‌های المپیک باقی مانده است و ما باید برای حضور در این رقابت‌ها که این دوره کار از نظر کسب سهمیه (۱۶ نفر در هر وزن) نسبت به دوره‌های گذشته سخت شده است برنامه‌ریزی بلندمدت داشته باشیم. به دلیل مشخص نبودن ریاست فدراسیون کشتی عملا دست ما برای این موضوع حیاتی و حضور موفق در المپیک توکیو بسته است و نمی توانیم جز انجام کارهای کوتاه مدت کاری انجام دهیم.

وی ادامه داد: درخواست ما از سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دیگر مسئولان ذیربط در این وزارتخانه اینست که هرچه زودتر زمان ثبت نام از کاندیداها و پس از آن برگزاری انتخابات را اعلام کنند تا رییس واجد شرایط مجمع کشتی انتخاب شود و آن فرد واجد شرایط بتواند برنامه های مدنظر خود را برای موفقیت کشتی در المپیک به عنوان پیشانی ورزش کشور به شکل مناسبی پیگیری کند. اگر بلاتکلیفی موجود در فدراسیون طولانی تر از این شود کشتی ضرر خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بیان داشت: مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی برای حضور در رقابت های پیش رو از جمله جام تختی روزهای ۵ تا ۷ دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود که ما تلاش کردیم به تمامی نفرات واجد شرایط برای حضور در این مسابقات مجوز بدهیم. امیدوارم مردم عزیز در این سه روز که سعی کردیم از نظر زمانی هم به شکل مناسبی برگزار شود، با حضور گرم خود در سالن شهدای هفتم تیر تهران، پشتیبان کشتی گیران سراسر  کشور باشند و باعث دلگرمی جامعه کشتی شوند.

محمدی در پایان افزود: مرحله اول اردوی ما برای حضور از جام تختی(۱۸ و ۱۹ بهمن ماه) با حضور اکثر سرمایه های کشتی کشور از فردا در خانه کشتی عبداله موحد آغاز می شود و سعی کردیم علاوه بر دعوت مربیان استان های برتر قهرمانی کشور، یک کادر فنی همدل و منسجم را انتخاب کنیم.

کشتی
غلامرضا محمدی

دیدگاه کاربران

 

امتیاز بدهید
دیدگاه‌ها ۰

*
*

15 − سیزده =