پذیرایی کاله در آمل از قهرمان نیم فصل

پذیرایی کاله در آمل از قهرمان نیم فصل
کد خبر: ۱۵۷۶۶۰۲/۴۴

زمان: ۱۰:۱۰  
۱۳۹۷/۰۹/۲۵

بازدید: ۱,۸۴۶

نیم فصل اول لیگ والیبال امروز به اتمام می‌رسد

پذیرایی کاله در آمل از قهرمان نیم فصل

نیم فصل اول لیگ برتر والیبال در شرایطی امروز به پایان می رسد که تنها تکلیف صدر و قعر جدول مشخص شده است.

به گزارش “ورزش سه”، هفته پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال روز یکشنبه برگزار خواهد شد تا تکلیف جدول رده بندی بعد از برگزاری بازی های دور رفت مشخص شود.

در شرایطی که صدرنشینی شهرداری ورامین در دور رفت قطعی شده، این تیم در شهر آمل باید به مصاف کاله مازندران برود و یک دیدار بسیار سخت پیش رو دارد که پیش بینی برنده آن مطمئنا دشوار خواهد بود.

خاتم اردکان که در هفته های اخیر با بردهای متوالی به رتبه های بالای جدول رسیده، برای پایان نیم فصل خود به دنبال پیروزی خانگی برابر تیم سختکوش فولاد سیرجان ایرانیان است و دیدار سختی برابر این تیم پیش رو دارد.

عقاب نهاجا و دورنا ارومیه در انتهای جدول به مصاف یکدیگر خواهند رفت و هر دو تیم امیدوار هستند تا با پیروزی در این دیدار نیم فصل سخت خود را به شکل متفاوتی به پایان برسانند.

پیکان تهران جدی ترین دنبال کننده ورامینی ها در هفته گذشته برابر شهرداری تبریز شکست خورد و این هفته به مصاف شهروند اراک می رود. اراکی ها در نیم فصل اول نتایج بسیار خوبی گرفتند و تلاش می کنند تا شگفتی سازی خود را به بهترین شکل در نیم فصل ادامه دهند.

شهرداری ارومیه بعد از پیروزی برابر همشهری خود، به دنبال سومین برد فصل است؛ اما کار سختی برابر سایپا دارد. سایپا هفته گذشته نتوانست شهروند اراک را شکست بدهد اما در این دیدار به دنبال ششمین برد خود است تا بتواند نیم فصل را در جمع ۸ تیم برتر به پایان برساند.

شهرداری تبریز هفته گذشته برد بزرگی را رقم زد و پیکان را در تهران شکست داد و حالا در خانه به دنبال یک ماجراجویی دیگر است. تبریزی ها در این هفته به مصاف شهرداری گنبد خواهند رفت و هر دو تیم برای کسب برد جدال جذابی خواهند داشت.

برنامه هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر که با استراحت پیام مشهد همراه خواهد بود، به شرح زیر است:

یکشنبه، ۲۵ آبان ماه؛ ساعت ۱۶

 

خاتم اردکان- فولاد سیرجان  
کاله مازندران- شهرداری ورامین  
عقاب نهاجا- دورنا ارومیه  
پیکان تهران- شهروند اراک  
شهرداری ارومیه- سایپا  
شهرداری تبریز- شهرداری گنبد

کاله آمل
لیگ برتر والیبال ایران
والیبال

دیدگاه کاربران

 

امتیاز بدهید
دیدگاه‌ها ۰

*
*

ده + 5 =