شیوه های پرداخت فروشگاه برنزی

توصیه میگردد در صورتی که درخواست ارسال سریع تر محصول را دارید از شیوه پرداخت و تسویه آنلاین اینترنتی استفاده کنید در غیر این صورت برای طی کردن مراحل پرداخت در محل صبور باشید

 

۱-*** خرید پستی برای تمام نقاط کشور فعال گردید.اجناس سنگین  شامل خرید پستی نمیگردند.

پرداخت درب منزل برای محصولات سایت غیر از اجناس حجیم نظیر آینه شمعدان لوستر و میز و بوفه  برای سراسر کشور که قابل خدمت رسانی با پست باشد صورت میگیرد

 

۲- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

 

همگی کاربران برنزی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های سامان و پارسیان در سایت برنزی  هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

   – چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت برنزی می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

۳- کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

 

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

 

۳- پرداخت در محل تحویل 

 

شما با انتخاب این شیوه میتوانید با همکاری شرکت پست پس از دریافت کالا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید

 – پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

همکاران ما در شرکت پست کالا را درب منزل به شما تحویل داده و شما میتوانید با کارت بانکی عضو شتاب نسبت به پرداخت وجه آن اقدام نمایید   

  – پرداخت نقدی در محل تحویل

 همکاران ما در شرکت پست کالا را درب منزل به شما تحویل داده و شما میتوانید نقدا  نسبت به پرداخت وجه آن اقدام نمایید 

۴- پرداخت کارت به کارت

 

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway زرین پال ما را و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت دیجی‌کالا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است 

 

شماره حساب های سایت برنزی :

 

شماره حساب: ۱۶۶۹۱۷۲۴۲۲ بانک ملت به نام مسعود طالبی گوجانی

شماره کارت: ۹۰۶۵- ۸۰۰۶- ۳۳۷۸- ۶۱۰۴بانک ملت به نام مسعود طالبی

 

نحوه واریز مبلغ سفارشات

مشتریان عزیز میتوانند جهت واریز مبلغ سفارشات پس از تماس تلفنی و اطلاع از میزان مبلغ  از لینک زیر استفاده نمایند

شایان ذکر است که میبایست اطلاعات پرداختی خود را جهت استعلام های احتمالی نگه دارید

 

 

 نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

  • سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

ضمانت بازگشت وجه

فروشگاه اینترنتی برنزی وبسایتی رسمی و ثبت شده در سامانه اعتماد الکترونیک و ساماندهی فضای مجازیست که نشان از ارسال مدارک و مجوز های کاری و همچنین ضمانت های لازم به مراجع قانونی و زیربط میباشد.ما توانسته ایم با خدمات به روز و با کیفیت نشان ملی ثبت سامانه های دیجیتال را نیز کسب نماییم که لینک تمامی موارد فوق در پایین تمامی صفحات وبسایت درج گردیده است

ما خودمان را می گذاریم جای کسی که می‌خواهد یک محصول را اینترنتی خریداری کند. وارد وبسایتی می‌شوید که نسبت به معتبر بودن آن کمی شک می‌کنید  اگر از اینکه آیا بعد از پرداخت آنلاین محصولی به دستتان برسد یا نه، اطمینان نداشته باشید بالای ۹۰٪ از خرید خود صرف نظر می‌کنید.

اما اگر این اطمینان به شما داده شود که بعد از پرداخت آنلاین و در صورت نرسیدن محصولی به دست‌تان، چیزی به اسم ضمانت پرداخت وجود دارد و برای ارسال محصول یا بازگشت مبلغ پرداختی‌تان پیگیری‌های لازم صورت می‌گیرد، با خیالی آسوده و مطمئن‌تر بر روی گزینه‌ی پرداخت، کلیک خواهید کرد.

وجود نام بانک صادرات و بانک سامان  همراه با نام زرین‌پال و ضمانت پرداخت، باعث می‌شود یک اعتمادسازی بین خریدار و فروشنده صورت بگیرد، برای همین فروش بیشتر پذیرندگان با میزان اعتماد خریداران ارتباط مستقیم دارد، به عبارت صحیح‌تر تضمین فروش بیشتر با تضمین پرداخت صورت می‌گیرد، یک تضمین دوجانبه.

ما با تمامی بانک ها و سامانه های  بالا قرار داد رسمی ثبت نموده ایم و نسبت به دریافت مجوز اقدام و در مرحله آخر موفق به دریافت درگاه پرداخت اینترنتی شده ایم

فروشگاه اینترنتی برنزی با معرفی چند فروشگاه فیزیکی سعی در اعتماد سازی بیشتر به مشتریان خود دارد.